*3 Aylik periyotlar halinde asagidaki sartlari saglayan tüm üyelerimize, belirtilen özelliklerdeki bir araci kiralamalari yada satin almalari durumunda, belirtilen araç destek pirimini hak eder.

*Araci kullandigi 3 aylik periyotlarda, ayni sartlari tekrar saglamasi durumunda bir sonraki 3 ay için ödeme devam eder ve sartlarin saglanamadigi aya kadar ödeme yapilir.

*Ödemenin gerçeklesmesi için belirtilen özelliklerde bir araç yada daha yüksek segment bir aracin kiralanarak yada satin alinarak, aracin ön kapilarina Valent Touch logo çikartmalarini yapistirmalari ve hak ettikleri tarihten sonra kiralandigini yada satin alindigini gösteren evraklarin sirketimize iletilmesi gerekmektedir.

*Hak edilen araç piriminden daha uygun yada pahali rakama belirtilen özelliklerde bir araç kiralasaniz dahi size hak ettiginiz pirim ödenir. Örnegin C segmen Renoult Fluence'i 900$'a kiraladiniz. yinede size C segment 3 aylik kazanci olan 2250$ aktarilir. Yada hak ettiginiz pirimin üzerine ekleyerek daha pahali bir araç kiralayabilir/satinalabilirsiniz.

*Rakamlar brüt olup yasa geregi stopaj kesintisi yapilacaktir. Hak edilen araç primleri E-kart olarak talep edilirse stopaj kesintisi yapilmayacaktir.

*Araç özellikleri ve Sartlar;

-1 hesaptan 3 ay içerisinde toplam 3 referans ve 3.000$ eslesme kazanci saglanmasi ve 2013 model ve üzeri, A/B segment veya üzeri segment araçlardan birisinin kiralanmasi veya satin alinmasi durumunda 1250$ araç pirimi ödenir.

-1 hesaptan 3 ay içerisinde toplam 6 referans ve 6.000$ eslesme kazanci saglanmasi ve 2012 model ve üzeri, C segment veya üzeri segment araçlardan birisinin kiralanmasi veya satin alinmasi durumunda 2.250$ araç pirimi ödenir.

-1 hesaptan 3 ay içerisinde toplam 9 referans ve 9.000$ eslesme kazanci saglanmasi ve 2012 model ve üzeri, D segment veya üzeri segment araçlardan birisinin kiralanmasi veya satin alinmasi durumunda 3500$ araç pirimi ödenir.

-1 hesaptan 3 ay içerisinde toplam 12 referans ve 12.000$ eslesme kazanci saglanmasi ve 2011 model ve üzeri, E segment veya üzeri segment araçlardan birisinin kiralanmasi veya satin alinmasi durumunda 5.000$ araç pirimi ödenir.

-1 hesaptan 3 ay içerisinde toplam 15 referans ve 24.000$ eslesme kazanci saglanmasi ve 2011 model ve üzeri, F segment veya üzeri segment, minimum 2000 CC motor hacmi olan araçlardan birisinin kiralanmasi veya satin alinmasi durumunda 10.000$ araç pirimi ödenir.


*Bir kisi sadece bir hesabindan bu kampanyadan yararlanabilir.
*Önce düsük segment araç hak eden bir kisinin sonraki ayda daha yüksek segment bir araci hak etmesi durumunda, bir sonraki ay yüksek olan araç kiralama bedeli ödenir.
*Araç kazanan kisilerin mail ile yönetime 1 hafta önceden bildirmeleri gerekmektedir.
*Döviz kur farkindan dolayi olusacak fiyat farkliliklari üyelere yada sirkete yansitilmayacak olup, yukarida hak edilen rakamlar ödenecektir.
* Detayli bilgi için iletisime geçiniz.