Vizyonumuz

Kalbi sevgi dolu olan her insan iyi bir hayatı hak ediyor, fakat şartlar herkes için eşit değil.Biz bu felsefeden yola çıkarak tüm dünyada kalbi sevgi dolu olan tüm insanlara en çok kazandıran şirket olacağız.

Bir yöneticinin çalışma gücünün dörtte üçünü üzerinde harcadığı şeyin, pek çok işte en pahalı kalemin, bir kuruluşun sahip olduğu en büyük ve en değerli kaynağın, bir anne babanın yıllarca üzerinde durduğu emek harcadığı tek şeyin; ‘’İnsan’’ olduğunun bilincinde olarak tüm danışanlarımıza bu vizyonda değer katmayı hedefliyoruz.

 

Misyonumuz:

İş ortaklarımızın arzu ettiği hayatı yaşamaları için en değerli ve en çok kabul gören ürünler ile, ulaşılabilir, en iyi kazanç planını sunuyoruz.

     Çıkmış oldukları bu yolda onların hayallerini kendi hayallerimiz bilip gereken eğitim, tecrübe ve rehberliği onlara sunarak destekliyoruz.

     Şirketimiz ile ilgili %100 memnuniyet garantisi için milli, manevi ve etik değerleri gözeterek tüm gücümüzle çalışıyoruz.

Bireylerin, çiftlerin, ailelerin ve kurumların toplumda farkındalığını yaşatmak ve kendilerini ifade edebilmelerini sağlamak, sosyalleşmeyi kolaylaştırmak, doğru hedefler belirlemelerinde yardımcı olmak ve mutlu ve güvende olabilmelerini sağlama, hedeflediği değişim süreçlerine bilimsel temelli, hızlı ve uygulanabilir çözümler üreterek, zamanla da otomatik olarak uygulayacakları profesyonel bir davranış tarzı geliştirmelerini sağlamaktır.


DEĞERLERİMİZ


İnsan Odaklı ve İlkeli Çalışma.
İnsan ve insanla ilgili her konuda bilimsel ve koçluk disiplini çerçevesinde verilebilecek tüm eğitim alanlarında yer almaya çalışır, hangi koşullarda olursa olsun insan davranışlarına pusula olan prensip ya da içten gelen değerlerin motive ettiği, dürüstlüğü ve kişisel bütünlüğünden ödün vermeyiz.

 

 

*Her ürün fabrikada üretildikten sonra büyük dağıtıcılar, bölgesel dağıtıcılar, toptancılar, marketlerden sonra fiyatı %80 artarak tüketiciye ulaşmakta. Bu aracıların ortadan kaldırılıp ürünlerin direk, fabrikadan tüketicinin eline ulaştırılmasını sağlıyor ve racı firmalara verilecek kar paylarını sizlere dağıtırak #YeniNesilGirişimcilik ile kazanç elde etmenizi sağlıyoruz.

*Kazandıran Altın, Yeni Nesil Girişimcilik ile, birbirinden şık ürünleri aracı kullanmadan sizlere ulaştırarak kaliteyi ucuza almanızı sağlıyor ve aynı zamanda aracı firmalara aktarılan parayı sizlere dağıtarak size yeni bir kazanç kapısı açıyor.

*Ürün çeşitlerimiz 22,18 ve14 ayar altın gruplarından oluşmakta ve hepsi TSE patentine sahip. Toptancılara ve mağazalara ekstra işçilik ücreti ödemeden ulaşabileceğiniz ürünlerimiz, faturalı ve sigortalı olarak sizlere ulaştırılmaktadır.

*Binlerce takı çeşidimizden birini seçerek hem kaliteyi ucuza alabilir, hem de kendinize yeni bir kazanç kapısı açabilirsiniz.

Bizden bir defaya mahsus bir ürün satın alarak;

-Yatırdığınız ücret karşılığında ürün alarak sıfır sermaye ile işe başlarsınız,
-Sıfır sermayeye rağmen sınırsız gelirler elde edersiniz.
-SGK, lüks araç tahsisi, geziler, kamplar, kampanyalar gibi birçok fırsattan yararlanabilirsiniz.
-Kazandıran Akademi aracılığı ile birçok platform ve üniversitenin akredite ettiği eğitimleri online alarak, kişisel glişim sağlayabilir, işini daha hızlı büyütebilirsiniz.
-Kazandıran Altın ve Kazandıran Akademi Android uygulamaları ile, telefon ve tabletten kolaya erişebilirsiniz.
-Basit bir iştir rahatlıkla yapabilirsiniz.
-Liderleriniz tarafından devamlı desteklenirsiniz ve organizasyonunuzun ilerlemesini sağlarsınız.
-Uluslar arası bir iş sahibi olursunuz.
-Çalışma saatlerinizi kendiniz belirlersiniz.
-Kendi işinizin patronusunuzdur.

 

Eğitim ve Faaliyetlerimizden Örnekler İçin:

www.kazandiranakademi.com

fb.me/valenttouch

https://www.youtube.com/c/KazandıranAltın