garanti koşulları

Adresinize gelen üründe taş düşüğü, deformasyon, gram farkı, ayar farkı gibi ürün ile ilgili herhangi bir üretim hatası ortaya çıkması durumunda Kazandıran Altın ürünü ücretsiz tamir etme ya da yenisi ile değiştirme garantisini verir. Böyle bir durumda kargo teslim tutanağını imzalamadan önce gelen ürünü kontrol ediniz ve üründe herhangi bir taş düşmesi, zedelenme, gram yada ayar farkı varsa teslim tutanağını imzalamayarak kargoyu teslim almayınız. Teslim alınmayan ürünler tarafımıza tekrar döner ve hata düzeltilerek sigortalı bir şekilde tekrar adresinize gönderilir.
Ürünler size teslim edilene kadar sigorta kapsamında oldupu için ürünün taşıma sırasında kaybolma gibi herahngi durum ile karşılaşılması durumunda Kazandıran Altın size aldığını ürünü tekrar gönderir ve sigorta firmamız Loomis Güvenlik Hizmetleri A.Ş.'den ürün bedelini tahsil eder.
Kullanıcı hatalarından kaynaklanan fiziksel tahribat garanti kapsamına girmez. Ürününüzü kullanım hatalarından korumak ve ürün bakımı ile ilgili bilgi almak için ürününüzle birlikte gelen "Ürün Kullanım Kılavuzu" nu inceleyebilirsiniz.